Náramek KORRY (Korál, stříbro)

Kód: 330
Novinka Tip
350 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • náramek z minerálních kamenů
  • Červený korál doplněný o korálku ze stříbra 
  • účinky kamenu najdete níže v podrobném popisu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korál červený náramek sekaný extra

Nádherný a výrazný náramek z ohlazených kousků červeného korálu extra kvality, svého nositele ochraňuje, dává vášeň, energii a chuť do života, ale též uklidňuje, pomáhá při stresu a úzkostech. Rudá barva korálu je spojena s kořenovou čakrou a proto náramek uzemňuje a dává sílu stát pevně nohama na zemi. Již staří Římané používali šperky z rudého korálu pro ochranu žen a dětí, v řadě kultur dodnes ženy nosí šperky z rudého korálu, aby si zajistily plodnost. S rudým korálem se pojí legenda ze starověkého Řecka, že tento korál vznikl z krůpějí krve Medúzy poté, co ji Perseus sťal hlavu. Velmi atraktivní a nepřehlédnutelný šperk. Kousky korálu jsou navlečeny na nylovené gumičce neutrální barvy. Ilustrativní vyobrazení, kupujete přírodní materiál, proto se velikost, tvar a barva kousků korálu může lišit od doprovodných fotografií.

Korál je silným ochranným kamenem (kosterním pozůstatkem). Chrání před nehodami, projevy násilí, otravou, lupiči, posedlostí a neplodností (především u žen). Korál pochází ze dvou řeckých slov "dcera moře". Způsobuje u svého majitele vnitřní změny. Vyhání pošetilost, nervozitu, strach, depresi, vražedné myšlenky, paniku a noční můry. Dodává rozumu, prozíravosti, odvahy a moudrosti. Vyvolává klidný spánek a zahání rozrušující sny. Je-li věnován dítěti jako dar, zajistí jeho budoucí zdraví. Nemluvňata nosí korálový přívěsek k utišení bolesti při prořezávání zoubků. Též zajišťuje dítěti silnou ochranu. Přitahuje lásku a štěstí.

Léčebné využití: reguluje menstruační výtok, ostraňuje poruchy trávení, veškeré bolesti trávicího ústrojí, oční potíže. Zastavuje krvácení.